Reference

Servis sítě bez hranic

Potřeby našich klientů jsou pro nás prioritou a snažíme se jim vždy maximálně přizpůsobit při poskytování našich služeb. Umíme spravovat síťovou infrastrukturu na lokální úrovni i v mezinárodním měřítku s vysokým počtem uživatelů v různých zemích světa.

Bluelink International

Pro Bluelink International je prioritou bezpečnost a současně funkční provoz jejich mezinárodní IT infrastruktury.

Pro tohoto klienta zajišťujeme na každodenní bázi široké spektrum servisních úkonů při správě síťové infrastruktury, kterou využívá až několik tisíc uživatelů ze čtyř kontinentů světa.

Jedná se zejména o instalace a konfigurace firewallů a všech síťových prvků, nastavení VPN, NAC a další činnosti včetně provádění síťových auditů nezbytných pro dodržení těch nejvyšších bezpečnostních standardů.

Při poskytování našich služeb Bluelink International se aktivně účastníme interních projektů, které se týkají IT infrastruktury v rámci cloudového i on-premise prostředí a vždy dbáme o maximální komfort všech uživatelů.

Testimonials

Velkou předností společnosti TIFIT je sehraný tým s vysokou odborností a mnoha zkušenostmi. Optimálně se přizpůsobili našim potřebám, mezinárodnímu charakteru našeho byznysu a pomáhají nám udržet vysoký standard IT bezpečnosti.

Ing. Peter Rusňák
Head of IT

Spolehlivá  
síťová řešení

Osvědčené technologie garantují spolehlivost a dostupnost síťových služeb. Díky použití certifikovaných prvků je celá síťová infrastruktura snadno škálovatelná a rozšiřitelná 
i v budoucnu.

Kontakt

Jsme vaši lidé v IT

Tým špičkových techniků se zkušenostmi 
z nejnáročnějších IT prostředí nadnárodních společností.

Naši hodnotu tvoří lidé. Špičkový, profesionální tým seniorních IT odborníků. Jen díky jejich zkušenostem, poctivosti, spolehlivosti a osobnímu nasazení můžeme garantovat vysokou úroveň našich služeb. Žádné chyby, žádné výmluvy. Potřebujete spolehlivé a funkční IT?

Jsme vaši lidé.

Kontaktujte nás Poznejte náš tým

Garance 
dostupnosti služeb

Dokážeme garantovat služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nepřetržitý servis, řešení kritických požadavků, helpdesk a správu.

Zkušenost
a profesionalita

Víme, že potřebujete lidi, kterým můžete věřit. Že zvládnou svoje úkoly, že vyřeší vaše problémy a nebudou vás zatěžovat těmi svými. Takové lidi máme.