Reference

Budujeme stabilní datacentrum pro špičkový výzkum

Dlouholeté zkušenosti s bezpečnostními principy promítáme do všech rozhodnutí a činností už při návrhu konfigurace.  Bezpečnostní hledisko je automatickou součástí každé služby, od implementace až po následnou každodenní správu systému. Bez výjimky.

ÚHKT

ÚHKT dospělo k rozhodnutí přepracovat od základu svou IT infrastrukturu za podmínky ponechat vše „v OnPremu“ a zároveň dostatečně dimenzovat pro nové nároky, vysokou dostupnost, odolnost stabilitu a především bezpečnost.

Při vlastním návrhu on-premise infrastruktury ve vysoké dostupnosti byl kladen velký důraz na redundanci a to až v pojetí možného plného výpadku jednoho z datacenter. To znamená, že bylo nutné navrhnout a implementovat systémy tak, že mohou nezávisle převzít provoz v případě selhání nejen jednotlivých prvků, ale v krajním případě i jednoho z datacenter. Redundantní architektura minimalizuje riziko výpadku a zajišťuje, že kritické služby budou vždy dostupné.

Došlo k návrhu a nastavení nové síťové koncepce, celkové výměně všech síťový prvků i celé serverové infrastruktury a zásadně se změnila organizace provozu IT. Nové prostředí dalo základy pro zavedení informačních systémů zajišťujících moderní a bezpečný IT provoz, které UHKT provozuje.

Úkoly spojené s návrhem a implementací se společnosti TIFIT podařilo zvládnout dle zadání a zároveň zajistit udržitelnost celé investice. Služby společnosti TIFIT využíváme ve výrazně širším rozsahu včetně podpory provozu.

Testimonials

Společnost TIFIT  nám nejen pomohla s návrhem a následnou kompletní implementací, ale také nám výrazně pomáhají v každodenní správě. Opravdu si vážím nejen jejich technických znalostí, ale hlavně lidského přístupu, kdy nám výrazně pomáhají mnohdy i nad rámec dohodnutých úkolů a vím, že se na ně můžeme spolehnout ve dne v noci, což jsme si mnohokrát ověřili.

Mgr. Michal Tůma, MHA
náměstek pro provoz a investice

Spolehlivá  
síťová řešení

Osvědčené technologie garantují spolehlivost a dostupnost síťových služeb. Díky použití certifikovaných prvků je celá síťová infrastruktura snadno škálovatelná a rozšiřitelná 
i v budoucnu.

Kontakt

Jsme vaši lidé v IT

Tým špičkových techniků se zkušenostmi 
z nejnáročnějších IT prostředí nadnárodních společností.

Naši hodnotu tvoří lidé. Špičkový, profesionální tým seniorních IT odborníků. Jen díky jejich zkušenostem, poctivosti, spolehlivosti a osobnímu nasazení můžeme garantovat vysokou úroveň našich služeb. Žádné chyby, žádné výmluvy. Potřebujete spolehlivé a funkční IT?

Jsme vaši lidé.

Kontaktujte nás Poznejte náš tým

Garance 
dostupnosti služeb

Dokážeme garantovat služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nepřetržitý servis, řešení kritických požadavků, helpdesk a správu.

Zkušenost
a profesionalita

Víme, že potřebujete lidi, kterým můžete věřit. Že zvládnou svoje úkoly, že vyřeší vaše problémy a nebudou vás zatěžovat těmi svými. Takové lidi máme.