Reference

S každou další IT službou či projektem roste vzájemná důvěra

Spolupráce, která začala správou IT infrastruktury v prostředí Microsoft Azure se rychle rozšířila o další IT služby od architektury, přes každodenní provoz a monitoring všech IT systémů klienta.

Sodexo

Pro společnost SODEXO jsme začínali se správou IT infrastruktury v prostředí Microsoft Azure.
Následně jsme naše služby rozšířily také o správu IT systémů provozovaných On-premise.

V rámci stěhování společnosti jsme klientovi pomohli bezpečně a s minimálním dopadem na provoz a uživatele přesunout provoz některých IT systémů do prostředí privátního cloudu.

Postupem času jsme klientovi pomohli získat dokonalý přehled a maximální kontrolu nad fungováním celé IT infrastruktury, která nyní využívá všech výhod tzv. hybridního cloudu.

Díky rostoucí vzájemné důvěře dnes TIFIT zajišťuje pro SODEXO kompletní správu IT infrastruktury od architektury, přes každodenní provoz až po monitoring všech IT systémů.

Testimonials

Naše IT jsme kompletně svěřili do rukou společnosti TIFIT – díky jejich otevřenosti, důvěře a vysoké úrovni technických znalostí. Jsem rád, že se nám podařilo najít partnera, který nás a naše klienty vždy podrží.

Ing. Pavel Mašek
IT & Operations Director

Spolehlivá  
síťová řešení

Osvědčené technologie garantují spolehlivost a dostupnost síťových služeb. Díky použití certifikovaných prvků je celá síťová infrastruktura snadno škálovatelná a rozšiřitelná 
i v budoucnu.

Kontakt

Jsme vaši lidé v IT

Tým špičkových techniků se zkušenostmi 
z nejnáročnějších IT prostředí nadnárodních společností.

Naši hodnotu tvoří lidé. Špičkový, profesionální tým seniorních IT odborníků. Jen díky jejich zkušenostem, poctivosti, spolehlivosti a osobnímu nasazení můžeme garantovat vysokou úroveň našich služeb. Žádné chyby, žádné výmluvy. Potřebujete spolehlivé a funkční IT?

Jsme vaši lidé.

Kontaktujte nás Poznejte náš tým

Garance 
dostupnosti služeb

Dokážeme garantovat služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nepřetržitý servis, řešení kritických požadavků, helpdesk a správu.

Zkušenost
a profesionalita

Víme, že potřebujete lidi, kterým můžete věřit. Že zvládnou svoje úkoly, že vyřeší vaše problémy a nebudou vás zatěžovat těmi svými. Takové lidi máme.