Služby

IT jako služba

IT jako služba (IT outsourcing) je klíčem k optimálnímu fungování vaší IT infrastruktury.

Pokud přenecháte správu vaší IT infrastruktury externím odborníkům, tak se budete moci více soustředit na své obchodní aktivity a váš business. Velkou výhodou IT outsourcingu je samozřejmě snížení nákladů na provoz interního IT. Plně funkční IT bezesporu zvyšuje vaši konkurenceschopnost.

Neříkáme, že interní IT není nikdy třeba, ale ne každá organizace to nutně vyžaduje a může si to dovolit. Vyšší komplexita IT infrastruktury, neustálý technologický rozvoj a rostoucí požadavky na zabezpečení zpravidla vyžadují celý tým odborníků s různým zaměřením a vysokou expertízou, jejichž služby můžete v rámci IT outsourcingu nakoupit pouze v takovém objemu a v takových oblastech, jak skutečně potřebujete.

Naši odborníci vám poskytnou špičkovou technickou podporu a poradenství kdykoli budete potřebovat. Budete mít přístup ke komplexnímu portfoliu služeb jako je především správa serverů, síťových zařízení, aplikací a bezpečnostních opatření. S IT jako službou budete mít jistotu, že vaše IT infrastruktura je v profesionálních rukou. Jakékoli řešení se budeme vždy snažit maximálně přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům.

Poptat řešení

Přínosy služby

Odbornost a zkušenosti

Máme široké zkušenosti v oblasti IT a správy sítě. Náš tým odborníků má znalosti nejnovějších technologií a postupů. Díky našemu know-how jsme schopni poskytnout vysokou kvalitu služeb a řešit i složité technické výzvy.

Flexibilita a škálovatelnost

Naše služby jsou navrženy tak, aby mohly být maximálně flexibilní a škálovatelné s ohledem na aktuální potřeby vaší organizace. To znamená, že se přizpůsobí nejen růstu, ale i změnám ve vaší firmě.

Snížení nákladů

Outsourcing IT služeb může vést k výraznému snížení nákladů. Místo nutnosti zaměstnávat interní IT tým a investovat do infrastruktury a zařízení můžete využít naše služby za předem stanovenou cenu. To vám umožní lépe plánovat rozpočet a efektivně využít své zdroje.

Větší zaměření na vaše obchodní aktivity

Outsourcing IT služeb vám umožní soustředit se na obchodní aktivity vaší organizace. Naši odborníci se postarají o správu sítě a IT infrastruktury, což vám uvolní čas a zdroje pro strategické rozhodování, péči o zákazníky a celkový růst vaší organizace.

Kontinuita a podpora

V rámci IT jako služby zajišťujeme nepřetržitou podporu 24/7. Máme vytvořené procesy a postupy pro rychlé a efektivní řešení uživatelských požadavků či problémů a pro minimalizaci výpadků služeb. Náš tým odborníků je vám kdykoli k dispozici a připraven reagovat v dohodnutém čase na požadavky či dotazy. Zajistíme, aby vaše IT infrastruktura byla spolehlivá a dostupná.

Bezpečnost a ochrana dat

Bezpečnost a ochrana dat jsou pro nás prioritou. Máme zavedenou celou řadu bezpečnostních opatření a postupů pro ochranu vašich citlivých obchodních informací včetně osobních údajů. Technická i organizační opatření pro zabezpečení dat zavádíme dle nejnovějších standardů a požadavků příslušné legislativy.

Kontakt

Jsme vaši lidé v IT

Tým špičkových techniků se zkušenostmi 
z nejnáročnějších IT prostředí nadnárodních společností.

Naši hodnotu tvoří lidé. Špičkový, profesionální tým seniorních IT odborníků. Jen díky jejich zkušenostem, poctivosti, spolehlivosti a osobnímu nasazení můžeme garantovat vysokou úroveň našich služeb. Žádné chyby, žádné výmluvy. Potřebujete spolehlivé a funkční IT?

Jsme vaši lidé.

Kontaktujte nás Poznejte náš tým

Garance 
dostupnosti služeb

Dokážeme garantovat služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nepřetržitý servis, řešení kritických požadavků, helpdesk a správu.

Zkušenost
a profesionalita

Víme, že potřebujete lidi, kterým můžete věřit. Že zvládnou svoje úkoly, že vyřeší vaše problémy a nebudou vás zatěžovat těmi svými. Takové lidi máme.