Služby

Security operations center (SOC)

Komplexní ochrana IT infrastruktury před stále rostoucím množstvím kybernetických hrozeb.

SOC je komplexní IT služba, která zahrnuje monitorování, detekci a analýzu potenciálních bezpečnostní incidentů, které mohou ohrozit vaši IT infrastrukturu a data. Využíváme moderní technologie, včetně SIEM či EDR nástrojů, abychom detekovali podezřelé aktivity, poskytovali včasné varování, reagovali na vzniklé incidenty a minimalizovali dopady případných útoků na vaši IT infrastrukturu a data.

Poptat řešení

Přínosy služby

Nepřetržitý monitoring

Náš SOC pracuje nepřetržitě 24/7, aby včas odhalil a reagoval na možné kybernetické hrozby. Sledujeme vaši síť, aplikace a zařízení pomocí moderních nástrojů a technologií, abychom identifikovali jakékoli podezřelé aktivity.

Detekce a analýza hrozeb

Využíváme pokročilé nástroje pro detekci hrozeb, které umožňují rozpoznat i složité a sofistikované útoky. Náš expertní tým provádí hloubkovou analýzu hrozeb, aby bylo možné odhalit jejich původce a cíle.

Rychlá reakce a incident management

Pokud se potvrdí podezření na kybernetický útok, náš tým rychle reaguje a přijímá opatření k jeho odvrácení a snaží se minimalizovat případné škody. Incident management zahrnuje izolaci hrozby, identifikaci postižených systémů a obnovení služeb.

Inteligence hrozeb

Náš tým je složen z vysoce kvalifikovaných a zkušených odborníků v oblasti kybernetické bezpečnosti. Pracujeme s nejnovějšími informacemi o kybernetických hrozbách a trendech v oblasti bezpečnosti. Díky tomu jsme schopni identifikovat nové hrozby a včas přijímat protiopatření, která minimalizují riziko úspěšného útoku.

Sdílení znalostí a poradenství

Jsme připraveni vám pomoci nejen v bezprostřední reakci na kybernetické incidenty, ale také Vám poskytnout rady a doporučení k lepší ochraně vaší organizace a její IT infrastruktury. Sdílíme naše zkušenosti a doporučení, aby se vaše bezpečnost stále zlepšovala.

Správa bezpečnostních událostí a informací (SIEM)

Náš SOC využívá moderní SIEM nástroje pro sběr, konsolidaci a analýzu bezpečnostních dat z různých zdrojů. To nám umožňuje rychlou identifikaci anomálií a včasnou reakci na bezpečnostní incidenty.

Kontakt

Jsme vaši lidé v IT

Tým špičkových techniků se zkušenostmi 
z nejnáročnějších IT prostředí nadnárodních společností.

Naši hodnotu tvoří lidé. Špičkový, profesionální tým seniorních IT odborníků. Jen díky jejich zkušenostem, poctivosti, spolehlivosti a osobnímu nasazení můžeme garantovat vysokou úroveň našich služeb. Žádné chyby, žádné výmluvy. Potřebujete spolehlivé a funkční IT?

Jsme vaši lidé.

Kontaktujte nás Poznejte náš tým

Garance 
dostupnosti služeb

Dokážeme garantovat služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nepřetržitý servis, řešení kritických požadavků, helpdesk a správu.

Zkušenost
a profesionalita

Víme, že potřebujete lidi, kterým můžete věřit. Že zvládnou svoje úkoly, že vyřeší vaše problémy a nebudou vás zatěžovat těmi svými. Takové lidi máme.