Služby

Network operations center (NOC)

Profesionální zajištění nepřetržitého provozu a optimálního výkonu vaší síťové infrastruktury.

Network operations center (NOC) je komplexní služba pro zajištění nepřetržitého a spolehlivého provozu vaší sítě. TIFIT disponuje vysoce specializovaným týmem odborníků, kteří se zaměřují na monitorování, správu a optimalizaci vaší síťové infrastruktury. Služba NOC je navržena tak, aby vám umožnila se plně soustředit na vaše podnikání a další důležité aktivity, zatímco my budeme pečovat o bezproblémový chod vaší síťové infrastruktury.

Díky našemu odbornému týmu, moderním technologiím a znalostem vaší IT infrastruktury pro vás budeme spolehlivým partnerem, který se orientuje na vaše potřeby, a udržíme vaši síť v bezproblémovém provozu 24/7. Využijte výhod profesionální NOC služby, která posune vaši síťovou infrastrukturu na novou úroveň spolehlivosti a výkonu.

Poptat řešení

Přínosy služby

24/7 Monitorování sítě

Náš tým nepřetržitě sleduje provoz ve vaší síti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Díky tomu můžeme detekovat potenciální incidenty a výpadky doslova kdykoli a nejlépe ještě před tím, než zasáhnou vaše uživatele.

Rychlá reakce na incidenty

Pokud nastane síťový incident, nemusíte se obávat. Naši NOC technici jsou perfektně vyškoleni a vybaveni k rychlé reakci a okamžitému řešení síťových incidentů.

Proaktivní údržba

Preventivní péče je klíčem k minimalizaci výpadků a neplánovaných problémů. Síťové problémy se snažíme raději předvídat a s předstihem jim předcházet, než je řešit ex-post, až když nastanou. Náš NOC tým se věnuje pravidelné proaktivní údržbě, aby byla vaše síť dostatečně odolná a vždy v optimálním stavu.

Optimalizace výkonu a monitorovací nástroje

Naše NOC služba je navržena tak, aby vám pomohla maximalizovat výkon vaší síťové infrastruktury. Používáme nejmodernější monitorovací technologie, které nám umožňují sledovat vaši síť z mnoha úhlů.

Bezpečnost 
a ochrana dat

Bezpečnost a ochrana dat jsou pro nás prioritou a součástí každé z našich služeb. Máme zavedenou celou řadu bezpečnostních opatření a postupů pro ochranu vašich citlivých obchodních informací včetně osobních údajů. Technická i organizační opatření pro zabezpečení dat zavádíme dle nejnovějších standardů a požadavků příslušné legislativy.

Reporty a analýzy

Jsme připraveni Vám poskytovat pravidelně nebo na žádost zprávy o stavu vaší sítě a jejím výkonu, abyste měli kompletní a dostatečně aktuální přehled a mohli činit informovaná rozhodnutí na provozní i strategické úrovni.

Kontakt

Jsme vaši lidé v IT

Tým špičkových techniků se zkušenostmi 
z nejnáročnějších IT prostředí nadnárodních společností.

Naši hodnotu tvoří lidé. Špičkový, profesionální tým seniorních IT odborníků. Jen díky jejich zkušenostem, poctivosti, spolehlivosti a osobnímu nasazení můžeme garantovat vysokou úroveň našich služeb. Žádné chyby, žádné výmluvy. Potřebujete spolehlivé a funkční IT?

Jsme vaši lidé.

Kontaktujte nás Poznejte náš tým

Garance 
dostupnosti služeb

Dokážeme garantovat služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nepřetržitý servis, řešení kritických požadavků, helpdesk a správu.

Zkušenost
a profesionalita

Víme, že potřebujete lidi, kterým můžete věřit. Že zvládnou svoje úkoly, že vyřeší vaše problémy a nebudou vás zatěžovat těmi svými. Takové lidi máme.