Služby

Monitoring sítě

Služba monitoringu sítě je vaší cestou k bezproblémovému a spolehlivému IT provozu.

Je tu proto, aby vás přivedla na vyšší úroveň efektivity, spolehlivosti a inovace.

Poptat řešení

Přínosy služby

Průběžný dohled a prevence

Naše služba monitoringu spočívá v průběžném dohledu a sledování vaší sítě 24/7. Díky tomu získáte neustálý přehled o stavu vaší sítě a budete schopni identifikovat potenciální problémy ještě předtím, než nastane výpadek. Prevence je klíčová pro minimalizaci výpadků a udržení sítě v bezvadném stavu.

Rychlá reakce na incidenty

Díky monitorování sítě budete okamžitě upozorněni na případné problémy nebo anomálie. To nám umožní rychle reagovat a podniknout potřebné kroky pro odstranění incidentů. S naší službou získáte rychlou a efektivní podporu, což minimalizuje výpadky a snižuje negativní dopad na vaši práci a obchodní aktivity.

Optimalizace výkonu sítě

Monitorování sítě nám poskytuje cenné informace o výkonu sítě, šířce pásma, zátěži a dalších metrikách. Na základě těchto hodnot můžeme identifikovat oblasti sítě, které vyžadují optimalizaci nebo vylepšení. To umožní dosáhnout většího výkonu a efektivity vaší sítě, a tím i zlepšit uživatelskou zkušenost a produktivitu.

Odborná podpora a poradenství

S naší službou monitoringu sítě získáte nejen technickou podporu, ale také odborné poradenství ohledně správy a optimalizace sítě. Naši odborníci jsou připraveni vám v této oblasti pomoci s jakýmikoli otázkami, problémy nebo návrhy na vylepšení.

Bezpečnost 
a ochrana dat

Bezpečnost a ochrana dat jsou pro nás prioritou. Máme zavedeny bezpečnostní opatření a postupy pro ochranu vašich citlivých informací.

Reporty a analýzy

Jsme připraveni Vám poskytovat pravidelně nebo na žádost zprávy o stavu vaší sítě a jejím výkonu, abyste měli kompletní a dostatečně aktuální přehled a mohli činit informovaná rozhodnutí na provozní i strategické úrovni.

Kontakt

Jsme vaši lidé v IT

Tým špičkových techniků se zkušenostmi 
z nejnáročnějších IT prostředí nadnárodních společností.

Naši hodnotu tvoří lidé. Špičkový, profesionální tým seniorních IT odborníků. Jen díky jejich zkušenostem, poctivosti, spolehlivosti a osobnímu nasazení můžeme garantovat vysokou úroveň našich služeb. Žádné chyby, žádné výmluvy. Potřebujete spolehlivé a funkční IT?

Jsme vaši lidé.

Kontaktujte nás Poznejte náš tým

Garance 
dostupnosti služeb

Dokážeme garantovat služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nepřetržitý servis, řešení kritických požadavků, helpdesk a správu.

Zkušenost
a profesionalita

Víme, že potřebujete lidi, kterým můžete věřit. Že zvládnou svoje úkoly, že vyřeší vaše problémy a nebudou vás zatěžovat těmi svými. Takové lidi máme.