Aplikujeme řád, implementujeme
rozum.

Komplexní řešení IT služeb, projektování, implementace a správa. Máme zkušenost s enterprise projekty.  Jsme ti, které potřebujete.

Naše služby
Principy

Outsourcing  IT jako
princip

Většina firem využívá alespoň občas leteckou přepravu, ale jen naprosté minimum z nich má vlastní letadlo. Jsou kompetence, které je mnohem výhodnější nakupovat externě. Díky vlastním zkušenostem víme, jak fungují interní IT týmy v korporátním prostředí. Cílem outsourcingu, tak jak jej chápeme v TIFIT, není  “jen” spravovat firemní IT, ale především zajistit přístup k mnohem většímu spektru služeb a kompetencí . Správa vašeho IT  se stane flexibilnější, spolehlivější, bezpečnější, ale hlavně kompetentnější. Vysoce profesionální správa IT tak přestává být výsadou největších firem.

Kdo jsme
Komunikace

Krátká komunikační architektura

Redukování mezičlánků v komunikaci mezi podporou a klientem  vede ke zrychlení a zjednodušení vyřizování požadavků. Vysoká efektivita je zajištěna především odbornou úrovní pracovníků správy, kteří  reagují na servisní  požadavky přímo. Klient tak získá rychleji relevantní odpovědi a odbornou pomoc. Současně má možnost své požadavky prioritizovat, což mu umožní určit přednostní vyřízení nejdůležitějších problémů.

Správně nastavená komunikační architektura urychluje vyřizování požadavků  až o 30%.

Kompetentní lidé
jsou potřeba především

Technik podpory musí být sám schopen vyřešit naprostou většinu požadavků. To znamená rozsáhlé kompetence v mnoha oblastech IT správy. Špičkový technik neříká “asi”, “možná” nebo “uvidíme”. Naší největší kompetencí jsou lidé.

Chci vědět víc
Správa

Cesta ke snazší 

správě IT

Všechny požadavky jsou zaznamenávány do systému, který umožňuje jejich přehlednou a intuitivní správu, řízení a vyhodnocení. Prioritizace požadavků, vede k zásadnímu zlepšení výkonu celé IT infrastruktury. Zákazník definuje prioritní úkoly, což zajistí, že důležité úkoly nikdy nezapadnou.

Uživatel má v každém okamžiku přehled o stavu řešení svých požadavků, aniž by musel být v osobním kontaktu s podporou. Orchestrace celého IT managementu je tak výrazně snazší.

Bezpečnost

Kybernetická bezpečnost jako součást všech služeb

Dlouholeté zkušenosti s bezpečnostními principy promítáme do všech rozhodnutí a činností už při návrhu konfigurace.  Bezpečnostní hledisko je automatickou součástí každé služby, od implementace až po následnou každodenní správu systému. Bez výjimky.

Penetrační
testy

Bezpečnost nelze garantovat bez důkladného prověření, reálný stav zabezpečení musí být zhodnocen objektivně.

Etické standardy 

jako standard

Integrita lidí je klíčová. Etický přístup při nakládání s informacemi, rozhodování a jednání patří mezi naše základní hodnoty.

Reference
Kdo jsme
Kontakt

Jsme vaši lidé v IT

Tým špičkových techniků se zkušenostmi 
z nejnáročnějších IT prostředí nadnárodních společností.

Naši hodnotu tvoří lidé. Špičkový, profesionální tým seniorních IT odborníků. Jen díky jejich zkušenostem, poctivosti, spolehlivosti a osobnímu nasazení můžeme garantovat vysokou úroveň našich služeb. Žádné chyby, žádné výmluvy. Potřebujete spolehlivé a funkční IT?

Jsme vaši lidé.

Kontaktujte nás Poznejte náš tým

Garance 
dostupnosti služeb

Dokážeme garantovat služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nepřetržitý servis, řešení kritických požadavků, helpdesk a správu.

Zkušenost
a profesionalita

Víme, že potřebujete lidi, kterým můžete věřit. Že zvládnou svoje úkoly, že vyřeší vaše problémy a nebudou vás zatěžovat těmi svými. Takové lidi máme.